meeting room Microtechnic office check_hand

Job offers

Discover MICROTECHNIC opportunities !

Job offers - Brno (Czech Republic)

Objevte nové příležitosti v Microtechnicu!

Kdo jsme? Společnost Microtechnic International CZ s.r.o. je uznávaným hráčem v automobilovém odvětví. S více než 300. zaměstnanci po celém světě patří mezi celosvětově uznávané průmyslové výrobce plastových součástek pro automobilový průmysl.
MICROTECHNIC působí v rámci celého světa, kromě České Republiky, také v Monaku, Tunisku a Singapuru. Společnost působí na trhu od roku 1955 a tyto dlouholeté zkušenosti nám daly vše potřebné pro splnění náročných technických parametrů a plnění vysokých standardů kvality.
Je pro Vás důležité zázemí stabilní zahraniční společnosti? Máte rádi otevřený přístup, jste flexibilní, rádi pracujete v týmu a posouváte věci kupředu? Překážky berete jako výzvu?
Pak hledáme právě Vás. Pro závod v Brně Modřicích momentálně obsazujeme pozice uvedené níže

Kontakt pro všechny pozice:
Michal Novotný, m_novotny@microtechnic.cz, tel: +420 733 333 007

1.           Seřizovač / směnový technolog vstřikolisů

Popis práce:
-       Ovládání vstřikolisů Demag, robotů Sepro
-       Přehazování výroby, nastavení parametrů, periferií
-       Provádění předepsaných záznamů
-       Dohled nad technologickou kázní
-       Udržování řádného technického stavu zařízení, pořádku
-       Automotive prostředí,
-       snížování zmetkovistosti, snižování reklamací
-       spoluzodpovědnost za provádění preventivních údržeb forem a strojů,

Požadavky:
-       prokazatelnou praxi na obdobné pozici (na konkrétní typ stroje zaškolíme)
-       ochota pracovat ve třísměnném provozu
-       uživatelská znalost práce na PC
-       aktivní přístup k práci
-       spolehlivost a preciznost

Nabízíme:
-       odpovídají finanční ohodnocení
-       zázemí stabilní mezinárodní společnosti
-       moderní pracovní prostředí
-       otevřený a přátelský kolektiv
-       místo výkonu práce Brno Modřice
-       smlouva na dobu neurčitou
-       5 týdnů dovolené
-       odborná školení

2.           Operátor ve výrobě - vícesměnný provoz

-       jednoduchá obsluha strojů
-       zodpovědnost za svou řádně vykonanou práci
-       zodpovědnost za dodržování výrobních a pracovních postupů
-       kontrola výrobních zařízení a postupů v průběhu výroby
-       provádění evidence výrobních parametrů a čištění zařízení

Požadavky:
-       zkušenost s prací ve výrobním průmyslu
-       manuální zručnost, pečlivost
-       flexibilita, spolehlivost a vysoké pracovní nasazení
-       spolehlivost
-       ochota pracovat poctivě a svědomitě

Nabízíme:

3.           Technolog / údržbář automatizovaných systémů/ robotů - elektro vzdělání

-       příprava zařízení před uvedením do sériové výroby, jejich oprava a údržba
-       zavedení technologických procesů při realizaci nové výroby včetně její optimalizace
-       spolupráce se specialisty údržby a kvality
-       řešení technologických problémů ve výrobě,
-       komunikace s dodavateli zařízení a komponentů

Požadavky:
-       SŠ/VŠ vzdělání technického směru nebo prokazatelná dlouhodobá praxe
-       časová flexibilita
-       znalost práce na PC
-       řidičské oprávnění skupiny B
-       vyhláška 50 podmínkou
-       ochota pracovat ve směnném provozu
-       samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme:

4.           Směnový/á kontrolor/ka kvality

-       Kontrola kvality výrobků dle specifikací
-       Vyřazování nekvalitních dílů nebo jejich drobné opravy
-       Vedení evidence na PC - vypisování záznam o kontrole dílů
-       Výkon práce přímo v provozu

Požadavky:
-       SŠ/VŠ vzdělání
-       Uživatelskou znalost PC (Word, Excel)
-       zkušenosti s výrobou nebo kontrolou kvality výhodou
-       orientace ve výkresové dokumentaci a znalost práci s měřidly – velkou výhodou
-       pečlivost, pracovitost, spolehlivost, bezúhonnost, časová flexibilita
-       Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
-       Časová flexibilita

Nabízíme:

H/F Technicien Outillage Injection basé à Monaco

17/10/2016
Le Profil :

• Connaissance des matières plastiques et des processus d'injection,
• Expérience en conception moule technique, Concept moule, pré étude, 3d outillage, technique de réalisation, Acier, traitement thermique, revetement
• Maitrise des outils 3D, conception 2d 3d, reverse engineering,
• Maitrise de la cotation géométrique GPS,
• Budget outillage, consultation mouliste, relation Mouliste,

Le Poste :
• C'est une création de poste, pour renforcer les compétences de l'équipe de développement.
• Posséder des bases en Anglais (notamment Technique) .
• La gestion des consultations et la préparation des budgets outillages pour pouvoir répondre aux consultations client.
• Participer aux validations des pré études, des études, des modifications avec une expertise moule pointue.
• Gérer le fichier moule
• Support technique pour les Expertises Outillage et les remises en états